KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14749356

nr 1474 9356

Ludvig Lubbe Nordström

(1882-1942), Sverige

5 st, Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 23x25-43x48 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 13 juni 2022
kl 18:33:22

Ludvig Lubbe Nordström

Läs mer om Ludvig Lubbe Nordström