KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14749356
nr 1474 9356
Ludvig Lubbe Nordström
(1882-1942), Sverige
5 st, Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 23x25-43x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 juni 2022
kl 18:33:22
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Ludvig Lubbe Nordström
Läs mer om Ludvig Lubbe Nordström